pościel satynowa bawełna

Pościel satynowa do domu

Pościel satynowa bawełniana stała się trendem coraz częściej wykorzystywanym w gospodarstwach domowych. Trudno się temu dziwić, gdyż pościel wykonana z materiału, jakim jest satyna bawełniana posiada szereg cech świadczących na jej korzyść. Jest połączeniem właściwości naturalnej bawełny z szlachetną satyną.

Delikatną, połyskującą powierzchnię uzyskuje się dzięki szczególnemu splotowi włókien. Mamy więc materiał szykowny i delikatny w dotyku jak satyna, a przy tym ciepły i trwały niczym pościel bawełniana. Dzięki zastosowaniu naturalnych barwników jest to również produkt ekologiczny.

Niezwykle delikatna i przyjemna w dotyku pościel satynowa otuli do snu i zapewni wyczerpujący odpoczynek. Jej wysokie walory jakościowe umożliwiają skórze oddychać podczas snu. Pościel satynowa szyta jest z materiałów miękkich wzbogaconych o splot satynowy.

Bawełna satynowa jest trwała i gwarantuje komfort długiego i zdrowego snu. Interesująca aranżacja z nowatorskim wzornictwem i kompozycją kolorów będzie stanowiła element dekoracyjny w każdej sypialni. Dobrą pościel satyna z bawełną kupisz w sklepie Fedo. Pościel satyna z bawełną.

Pościel satynowa z bawełną należy do najchętniej wybieranych na rynku. Cenią ją klienci zwracający uwagę na jakość. Pościel z satyny bawełnianej jest rozwiązaniem doskonałym pod każdym względem. Na długo zachowuje atrakcyjny wygląd, nawet mimo częstego prania. Dzięki przepuszczalności powietrza gwarantuje komfortowy sen o każdej porze roku.